Služby

Zubné strojčeky

V ambulancii sa špecializujeme na čeľustnú ortopédiu, ktorá sa zaoberá nesprávnym postavením zubov ako sú krivé zuby a chybný zhryz. Krivé zuby alebo chybný zhryz je možné liečiť pomocou priesvitných dláh a zubných strojčekov. K dispozícii viacero moderných alternatív liečby.
Zistiť viac

Stomatológia

Cieľom našich zubárov je v prvom rade predchádzať vzniku problémov a zachovať vaše zuby zdravé a krásne. Vďaka moderným prístrojom vieme rýchlo odhaliť začínajúce ale aj pokročilé zubné kazy a následne ich ošetriť. Dôležitou súčasťou je aj absolvovanie preventívnych zubných prehliadok a profesionálnej dentálnej hygieny.
Zistiť viac

Digitálna diagnostika

Pred začatím liečby je nevyhnutná správna diagnostika pacienta. V ambulancii sme vybavení kvalitnými diagnostickými prístrojmi, vďaka ktorým vieme efektívne analyzovať a navrhnúť pacientovi 3D liečebný plán s vizualizáciou.
Zistiť viac

Bielenie zubov

Na klinike pracujeme s viacerými overenými bieliacimi systémami,l ktoré boli navrhnuté s cieľom dosiahnuť excelentné výsledky a rozžiariť každý úsmev. Bieliace systémy boli vytvorené na základne dlhoročných skúseností s bielením zubov. V priebehu prvej návštevy Vám spravíme digitálny sken  zubov, na základe ktorých vyrobíme dlahy na mieru. S bielením zubov tak môžete začať z pohodlia domova.
Zistiť viac