Služby

Zubné strojčeky

V ambulancii sa špecializujeme na čeľustnú ortopédiu alebo ortodonciu, ktorá sa zaoberá nesprávnym postavením zubov ako sú krivé zuby a chybný zhryz. Krivé zuby alebo chybný zhryz je možné liečiť pomocou zubných strojčekov. V dnešnej dobe máme k dispozícii viacero moderných alternatív liečby.
Zistiť viac

Stomatológia

Záchovná stomatológia je hlavným odborom v zubnom lekárstve. Jej cieľom je zachovať vaše zuby zdravé. Venuje sa najmä korigovaním zubných defektov ako je odstraňovanie zubného kazu plombami. Dôležitou súčasťou je aj prevencia v podobe absolvovania preventívnych zubných prehliadok, pečatenia zubov u detí a správna ústna hygiena.
Zistiť viac

Digitálna diagnostika

Pred začatím liečby je nevyhnutná správna diagnostika pacienta. V ambulancii sme vybavení kvalitnými diagnostickými prístrojmi, vďaka ktorým vieme efektívne analyzovať a navrhnúť pacientovi 3D liečebný plán s vizualizáciou.
Zistiť viac

Bielenie zubov

Bieliaci systém Pure whitening bol navrhnutý s cieľom dosiahnuť excelentné výsledky a rozžiariť každý úsmev. Je vytvorený na základne dlhoročných skúseností s bielením zubov. V priebehu prvej návštevy Vám vytvoríme odtlačky zubov, na základe ktorých vyrobíme dlahy na mieru.
Zistiť viac
Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií
Milí pacienti. Dbáme na zdravie a bezpečie našich pacientov a zamestnancov. Vzhľadom na zhoršujúcu sa situáciu s COVID19 vyžadujeme od pacientov preukázať sa platným očkovacím preukazom, PCR alebo AG testom nie starším alo 48 hodín.

Ďakujeme za pochopenie.
Tím Ortodoncia Klostermann