Ortodoncia Klostermann

Sme inovatívna klinika čeľustnej ortopédie, záchovnej stomatológie a rádiológie. Poskytujeme modernú ortodontickú liečbu pre deti, mladých a dospelých. Pri práci sledujeme najnovšie trendy a techniky, ktoré následne aplikujeme pri liečbe našich pacientov.
Našim cieľom je poskytovať pacientom nadštandardný a individuálny prístup, vďaka ktorému vieme naplánovať vhodnú a efektívnu liečbu. Výsledkom našej práce je spokojný pacient s bezchybným úsmevom.
Sme partnerom všetkých zdravotných poisťovní, ktoré pacientom do veku 18 rokov uhrádzajú časť nákladov na čeľustno-ortopedickú liečbu. Pred začatím liečby absolvujeme s pacientom úvodnú konzultáciu, počas ktorej navrhneme liečbu s vhodným typom zubného strojčeka. Výsledkom našej starostlivosti sú zdravé, rovné zuby a krásny úsmev. Objednajte sa k nám sami alebo požiadajte zubného lekára, aby vás odporučil na čeľustno-ortopedickú konzultáciu.

MUDR. Katarína
Klostermannová

Čelustný ortopéd a odborný garant

MDDr. Oliver Klostermann