Klostermann zubná klinika

Sme inovatívna klinika čeľustnej ortopédie, záchovnej stomatológie a digitálnej diagnostiky. Poskytujeme modernú ortodontickú liečbu pre deti a dospelých. Neustále sledujeme najnovšie trendy a techniky, ktoré následne aplikujeme pri liečbe našich pacientov.
Našim cieľom je poskytovať pacientom nadštandardný a individuálny prístup, vďaka ktorému vieme naplánovať efektívnu liečbu. Výsledkom našej práce je spokojný pacient s bezchybným úsmevom.
Sme partnerom zdravotných poisťovní, ktoré pacientom do veku 18 rokov uhrádzajú časť nákladov na čeľustno-ortopedickú liečbu. Pred začatím liečby absolvujeme s pacientom úvodnú konzultáciu, počas ktorej navrhneme liečbu s vhodným typom zubného strojčeka. Výsledkom našej starostlivosti sú zdravé, rovné zuby a krásny úsmev.

MUDR. Katarína
Klostermannová

Čelustný ortopéd a odborný garant

MDDr. Oliver Klostermann